Odyomed İşitme ve Konuşma Merkezi

Yakın zamana kadar işitme kayıplı çocuklar yalnız başlarına kaldıkları bir sosyal dünya yaratırlar ve dışarıda kalanlar tarafından “sağır ve dilsiz” olarak etiketlenirlerdi. Onların yaşamın doğal akışında bulunabilcekleri düşünülmezdi. Bu düşünceyi tersine çevirebilecek ve bu çocukların yaşamın doğal akışındaki bireyler olabileleceklerini gösterecek bir örnek gerekiyordu.

Bu fikirden yola çıkılarak İşitme ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı Elçin Mıhçı’nın 1988 yılında işitme kayıplı bireylerle yapmaya başladığı çalışmalar, 1994 yılında Bursa’nın ilk Odyoloji işitme ve konuşma bozuklukları merkezi olan Odyomed’in var olmasını sağladı. Çalışmalar başladığından bu yana 32 yıl geçti. Binlerce işitme ve konuşma kayıplı bireyi yaşamın doğal akışına karıştırabilmiş olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Biz biliyoruz ki…

İyi işitememek ve iyi konuşamamak kader değildir.  Bizim işimiz, gücümüz, uzmanlığımız bu bireyleri toplumun işiten, işiterek doğal konuşan bir üyesi yapmaktır. Ülkemiz için iyi bir örnek yaratmak, ilham vermek için azimle, onurla uğraşıyoruz. İlk günkünden daha coşkulu ve daha inançlıyız. Çünkü bunun olabileceğini biliyoruz.

Odyomed ailesi olarak biz hergün işe bunun için geliriz…

Hizmetlerimiz

EKİBİMİZ

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizde işitme ve konuşma alanında uzman 27 eğitimcimiz, Odyoloji ve Cihaz Merkezimizde biri uzman 3 tecrübeli odyoloğumuz, 2 psikoloğumuz, toplam 11 destek ve yönetici personelimiz ile 43 kişilik Odyomed ailesi olarak biz her gün işe, işitme ve konuşma sorunu olan bireyleri yaşamın doğal akışına karıştırmak için geliriz.

Randevu Talep Formu

Randevu formumumuzu doldurun biz sizi arayıp tarih ve saat ile ilgili konuşalım.

Formu Gönder