Kariyer

Bizden Biri Olmak İçin Daha Fazla Neden...

Kariyer Gelişimi

Sizinle birlikte geleceğinizi planlamak, gelişim alanlarınızı belirlemek, kendinizi güvende hissetmeniz için kişisel ve mesleki gelişiminize önem veren ve destekleyen bir yönetimden hizmet içi eğitimlerimize kadar öğretici bir ortam sunmaktayız.

Kaliteli Ekipman

Günün büyük bir bölümünde çalışma ortamında birlikteyiz. Size sağlıklı ve ideal bir çalışma ortamı sunabilmek için ergonomik mobilyalardan, ihtiyaç duyduğunuz bütün malzeme ve materyal teminine, havalandırma ve ışıklandırmadan, sınırsız kahve ve çay tüketimine kadar tüm ekipman ve hizmetlere sahipsiniz.

Motivasyon Etkinlikleri

Sadece çalışma ortamında değil sosyal ortamlarda da birlikteyiz. Her yıl planlanan gezilerden, hamak gününe, karaokeden, ekibimiz için gerçekleşen meslekler günü kutlamasına ve yıl sonu partisine kadar birçok organizasyonda beraberiz.

Eğlenceli ve Samimi Çalışma Ortamı

Yılın belirli günlerinde olan Odyomed Ritüelleri’nden haberiniz var mı? Spagetti gününden, waffle gününe, oyun saatlerinden yoga ve kitap okuma etkinliklerine katılabileceğiniz ve rahat bir kafeterya ortamında dinlenebileceğiniz bir yerde çalışmak isterseniz bize katılabilirsiniz.

Yemek Kartı, Anaokulu ve Sağlık Hizmetleri

Size yemek ve restoran seçme özgürlüğü sunabilmek, mutfak veya gıda alışverinizde kullanabilmeniz için yemek kartından ve ekibimize özel kurumun vermiş olduğu hizmetlerin tamamında %100’e varan indirimden faydalanabilirsiniz.

Başvuru Sürecinde Nelerle Karşılaşırsınız?

 • Uzmanlığınızı, deneyimlerinizi ve ilgi alanlarınızı kısacası sizi yakından tanımak istiyoruz. Bu nedenle İK Sorumlumuz ile görüşmeden önce sizden kurumumuz tarafından hazırlanmış iş başvuru formu ile karakterinizi belirleyeci renk analizi testini yapmanızı rica ediyoruz. Bu formu ve testi doldurduktan sonra İK Sorumlumuz ile tanışacaksınız.
 • İK Sorumlumuz ile yapacağınız görüşme sonrasında, kendisi sizin kurum kültürüne ve ekibimize uyum sağlayacağınız konusunda karar verirse ekip liderinizle tanışacak ve kendisiyle mesleğe olan tutkunuzu ve inancınızı görebilmek için teknik bir görüşme gerçekleştireceksiniz.
 • Son aşamada kurumu gezip ekip arkadaşlarınızla tanışarak işbaşı için gereken evrak listesini İK Sorumlumuz tarafından alacaksınız ve ailemizin bir parçası olacaksınız.

İş Başvuru Formu

  Sohbet penceresi aç
  1
  Canlı Destek
  Merhaba,
  Nasıl yardımcı olabiliriz?