İşitme Ve Konuşma Bozukluğunda Sosyalleşmenin Önemi

Çocuklarımızın bireysel özelliklerini göz önüne alarak, bireysel eğitim programlarının yanında onlara destek olacak en önemli çalışmalar da grup çalışmalarıdır. Odyomed’de çocuklarımızın kendi yaş ve seviye gruplarına göre belirlediğimiz destek grup çalışmaları onları yaşamın doğal akışına karıştırırken aynı zamanda sosyalleşerek özgüvenlerini geliştirilmesi amaçlanırken ve kendilerini daha rahat ifade edebilmelerine olanak sağlıyor.

Anneli Oyun Kulübü

Erken Müdahale Programı’nda en önemli faktör çocuğuna anneyle kurduğu iletişimdir…..
Devamı…

Motor Beceriler Kulübü

Okul öncesi çocuklarımızın destek eğitim programına dahil edilen çocuklarımız motor becerileri geride kalan….
Devamı…

Günlük Yaşam Becerileri Kulübü

Hem okul öncesi hem de okul çağındaki çocuklarımızın destek eğitim programlarına eklediğimiz Günlük Yaşam Becerileri Kulübü….
Devamı…

Hayal-Masal- Drama Kulübü

Okul öncesi çocuklarımızın destek eğitim programlarına eklenen Hayal Masal Drama Kulübü’nde onların sosyalleşmeleri…..
Devamı…

Müzik-Ritim-Dans Kulübü

Okul öncesi çocuklarımızın destek eğitimlerine eklenen Müzik- Ritm- Dans- Kulübü’nde, hayatlarında zaten var olan ve çok önemli….
Devamı…

Hobi-Resim-El Sanatları Kulübü

Okul çağı ve sonrası destek eğitimleri içerisine dahil ettiğimiz, Hobi, Resim, El Sanatları Kulübü ile çocuklarımızın el becerileri….
Devamı…

Fen ve Doğa Kulübü

Okul öncesi çocuklarımızın destek eğitimlerine dahil ettiğimiz Fen ve Doğa Kulübü, değişken, çok duygusal ve canlı olan ortamların….
Devamı…

Okula Hazırlık Kulübü

Okul öncesi çocuklarımızın destek eğitimleri içerisine eklediğimiz Okula Hazırlık Kulübü ile hazırlık becerilerini destekleyici…..
Devamı…

Sınıf Destek Kulübü

Hayatın normal akışına karışmakta geciken, işitme ve konuşma bozukluğu olan okul çağındaki çocuklarımızın destek eğitimleri….
Devamı…

Sınava Hazırlık Kulübü

LGS, YKS sınavlarının çocuklarımızın hayata karışıp bir meslek sahibi olmasında gidilen yolda çok önemli bir adım olduğu….
Devamı…